menu

CASA DE CAMPO *****

od 6 990,- Kč
Altos de Chavon
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Altos de Chavón je městečko, jemuž podobné jen tak neuvidíte. Toto "místo umělců" vysoko nad řekou Río de Chavón leží asi 25 minut jízdy od města La Romana ve stejnojmenné provincii. Je to vlastně uměle vybudovaná kopie koloniálních vesniček z období 16. století. Její výstavba stála zhruba 40 miliónů amerických dolarů a byla zahájena v roce 1976. Projekt byl vytvořen italským filmovým architektem Roberto Copaundem ze společnosti Paramount Pictures, dominikánským architektem Tony Carou a americkým průmyslníkem Charlesem Bluhdornem, který se narodil v Rakousku. Nápad vzešel při výstavbě nedaleké silnice a mostu přes řeku Chavón, kdy byly odstřelovány kamenné hory. Charlese Bludhorna napadlo, že by se získané kameny mohly použít pro stavbu vesničky v podobném stylu jako hlavní město Santo Domingo.Zedníci, truhláři a kovotepci z Dominikánské republiky vytvořili společně architektonicky naprosto unikátní krajinu, která nakonec byla pojmenována Altos de Chavón. Mnoho uměleckých řemeslníků zůstalo ve městě i po dokončení prací v roce 1980 a k nim přibyli i mnozí další.Úzké dlážděné uličky jsou lemované několika dobrými restauracemi ve středomořském stylu, řadou malebných obchodů s rukodělnými výrobky místních řemeslníků a také několika galeriemi, která vystavují díla studentů ze školy designu (La Escuela de Diseño, pobočka Parsons School of Design v New Yorku). V městečku si můžete zakoupit ty nejrůznější suvenýry umělecké kvality, ale i úplné cetky. Altos de Chavón se v posledních desetiletích tak etabloval a udělal si takové jméno, že tu dnes dokonce působí i právě výše zmíněná umělecká škola mezinárodního významu. K dokonalé autenticitě přispívá také okouzlující kostel sv. Stanislava (španělsky Iglesia San Estanislao de Cracovia) s náměstím a kašnou, který je populárním místem pro pořádání svateb. Kostel byl pojmenován podle polského patrona na počest papeže Jana Pavla II., který navštívil Santo Domingo v roce 1979, a byl postaven z korálových útesů. V římském stylu byl vybudován amfiteátr s 5000 sedadly, který již hostil takové hudební hvězdy jako Pet Shop Boys, Franka Sinatru, Andreu Bocelliho anebo Julia Iglesiase. Neměli byste si nechat ujít ani návštěvu Muzea archeologie (El Museo Arqueológico) s úžasnou sbírku předkolumbovských indiánských artefaktů objevených v okolí. Muzeum dokumentuje bohaté dějiny a kulturu Dominikánské republiky, a to již od prvních stop lidského osídlení, přes období Taínů až do příchodu španělských dobyvatelů. Většina z více než 3000 exponátů byla nalezena v korytě řeky Rio de Chavón. Část exponátů je vystavována i v New Yorku a v Paříži. Luxusní a exklusivní resort Casa de Campo leží na břehu Karibského moře a to přímo v této vesnici. Hotel svou polohou nadchne příznivce nejrůznějších sportovních aktivit i ty, kteří si chtějí vychutnat příjemné a ničím nerušené dny v dominikánském ráji.

Vybavení hotelu

Resort Casa de Campo je vybaven vším komfortem, co se týče ubytování (hotelového typu či v samostatných vilách), stravování i sportovního vyžití. 6 restauraci, 7 barů, půjčovna aut, boutique, konferenční a jednací místnosti, lázeňské centrum, bazén. ​V hotelu je k dispozici svatební koordinátor, hotel pořádá svatební aranžmá, hostiny, obřady apod.

Vybavení pokoje

Casa de Campo Resort & Villas nabízí celou řadu hotelových pokojů, díky nimž budete při návštěvě Dominikánské republiky vždy v pohodlí a stylu. Vyberte si z nově zrekonstruovaných pokojů Superior Casita, umístěných blízko golfových hřišť, nebo z prostorných elitních apartmá, pokud potřebujete trochu místa navíc.​ K příjemné atmosféře přispívá u většiny pokojů i výhled na moře. Luxusní a pohodlné vybavení mahagonovým nábytkem, minibarem, SAT-TV, rádiem, koupelnou/WC, minibarem, klimatizací, trezorem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů, župany a pantoflemi, telefonem s přímou volbou, wifi připojením k internetu zdarma, terasou či balkonem přispívá k pohodové atmosféře.

Stravování

​Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Komplex kromě toho nabízí tzv. showcooking, při němž mohou hosté sledovat přípravu jídel na vlastní oči. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje. Místní kuchař byl vyškolen v New Yorku přímo ve známé restauraci Le Cirque a nabídne Vám zde velmi kvalitní jídla, čerstvé saláty, mořské plody, výborně upravené maso a úžasné dezerty.

V ceně all inclusive je zahrnuto:
* americká snídaně, dopolední svačina, oběd a večeře v hotelových restauracích (stravování v Minitas Beach clubu není v ceně zahrnuto)
* neomezená konzumace nápojů v restauracích, barech, saloncích a Oasis golf club cart (s výjimkou lahvových nápojů, minibaru, prémiové balené vody, speciální koňaky a prémiové druhy likérů)
* Obědy a večeře v Beach Club restauraci za poplatek 38,- USD/os. (v ceně aperitiv, hlavní jídlo, dezert a nápoj ve sklenici)
* možnost využití restaurací: Lago Restaurant, La Caña Restaurant &Lounge-Bar, 19th Hole, Pool Bar, Coco Mar Bar, Brasa a Masa food trucks at Minitas, Squeeze Juice Bar, La Casita Restaurant, Causa Restaurant, La Piazzetta Restaurant, Bar Safari v Shooting Center.

Restaurace, které najdete v Casa de Campo a které jsou součástí All Inclusive:
✓ Restaurace a bar La Caña - obědy a večeře - hlavní hotelová část
✓ La Piazzetta - večeře - Altos de Chavón
✓ Restaurace Lago - snídaně a obědy - golfový areál
✓ La Casita - večeře - La Marina
✓ Restaurace Causa - obědy a večeře - La Marina
✓ Chilango Taqueria - obědy a večeře - Altos de Chavón
✓ Food Trucks Masa y Brasa, Squeeze Juice Bar a Coco Mar Bar - Obědy a svačiny - Playa Minitas
✓ Teeth of the Dog 19th Hole - klubovna Teeth of the Dog
✓ Dye Fore 19th Hole - Dye Fore Golf Arena
✓ Beach Club - za příplatek 38 USD na osobu/vstup
✓ Nápojové vozíky Oasis a zastávky s nápoji na golfových hřištích

Sport a zábava

Hotel má k dispozici venkovní bazén. Lehátka a slunečníky zvou k odpočinku na slunné terase. Komplex nabízí pestrý outdoorový sportovní program, ke kterému patří tenis, golf a jízda na koni, za poplatek dále také jízda na kole/horském kole. Z vodních sportů je v nabídce plachtění, windusrfing. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a jóga. Ve wellness zóně mohou hosté využít spa, saunu, parní lázeň a masáže. V komplexu je mnoho možností zábavy a odpočinku. Pro hosty je zde zábavní program pro děti, diskotéka, miniklub a noční klub. V ceně all inclusive zahrnuto: * jízda na koni, tenisové kurty, fitness centrum a nemotorizované vodní sporty v Minitas Beach * jednou za pobyt lekce na střelnici (Skeet/Trap)

Náš názor

​Krásný resort u nádherného Karibského moře, vhodný pro rodiny s dětmi, golfisty.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
02.03.202410.03.20248all inclusive  120 990,- KčObjednat