menu

Jako ze snu o ráji vás po tváři polaská karibské slunce, osvěží azurové moře a uchvátí ty nejkrásnější přírodní scenérie. Dominikánská republika je okouzlující perla Karibiku.

Blankytné moře, nejkrásnější bílé pláže z celého Karibiku a příjemné teploty po celý rok dělají z Dominikánské republiky opravdový tropický ráj. Na ostrově Hispaniola, o který se Dominikánská republika dělí s Haiti, vás čeká dovolená snů, jako vytržená z pohlednice. Kokosové palmy a bělostné pláže tvoří téměř kýčovitě líbezný pohled, který jinde neuvidíte. Nádherná panenská příroda a uchvacující scenérie vám doslova seberou dech.

Za návštěvu rozhodně stojí národní parky, které ukrývají laguny v jeskyních, vodopády a další přírodní kuriozity. Výlety po ostrovech vás přenesou přímo do Hollywoodských filmů. Krásu tohoto karibského klenotu objevili i filmaři. Na přilehlých ostrovech se točila řada proslulých filmů, například Piráti z Karibiku, Modrá laguna nebo Jurský park. Nádherný ostrov Isla Saona, kde se tyto filmy natáčely, rozhodně stojí za návštěvu. Kuriozitou poblíž je také „Piscina Natural“- mělčina uprostřed moře, kde sahá výška vody pouze do pasu, a vy si můžete užít koupání, lovení mořských hvězdic a nezapomenutelnou atmosféru. Dechberoucím zážitkem je pozorování velryb, které v únoru připlouvají k ostrovu Samaná. Útěk před zimou do Karibiku se proto opravdu vyplatí.