menu

LUXURY BAHIA PRINCIPE AMBAR (jen pro dospělé) *****

od 48 490,- Kč
Punta Cana
Pouze pro dospělé ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento luxusní hotel leží přímo na krásné pláži a je určený pouze pro dospělé osoby. Nabízí prožití luxusní dovolené. Luxury Bahia prošel kompletní rekonstrukcí a nyní nově nabízí exkluzivní a tématické restaurace, kavárnu a prostorné a moderní pokoje.

Vybavení hotelu

V hotelu najdete vstupní halu s recepcí, 4 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry a bazén. Hotel sousedí s komplexem Gran Bahia Principe Punta Cana/Bavaro, jehož služby mohou klienti také využívat (5 bazénů, 8 restaurací, 18 barů, amfiteátry).

Vybavení pokoje

Typy ubytování: JUNIOR SUITE DELUXE JUNIOR SUITE DELUXE CORNER JUNIOR SUITE SWIM UP JUNIOR SUITE SWIM UP CORNER Základní vybavení: postele King Size samostatná sprcha neba vana plně vybavená koupelna Klimatizace, stropní větrák, salonek, telefon (venkovní hovory za příplatek), kávovar a čaj, žehlička a žehlicí prkno, plazmová satelitní TV, minibar s alkoholickými nápoji (doplněné denně), balkón, župan, pantofle, 24hodinová pokojová služba

Stravování

All Inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, občerstvení a nealkoholické nápoje místní výroby 24 hodin denně, alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje se podávají od 10:00 hod do 03:00 hod, pokojový servis funguje od 22:00 hod do 6:00 hod. Hlavní restaurace Palmyra Mezinárodní kuchyně formou bufetu Zde začíná váš kulinářský výlet kolem světa. Dopřejte si vše, po čem vaše srdce touží a to od čerstvě vyrobených těstovin po domácí dominikánské pečivo. Plážová restaurace Mezinárodní kuchyně, mořské plody Vychutnejte si lahodná jídla a nápoje, zatímco si užijete fascinující scenérii. Pool Restaurant Mezinárodní kuchyně Vychutnejte si jídlo a pití u bazénu À la carte restaurace pro vaše smysly Užijte si romantickou večeři, která jistě uspokojí i ty nejnáročnější. Dopřejte si delikátní kulinářské výtvory a vyberte si z řady pečlivě vytvořených nabídek našich odborných šéfkuchařů.

Sport a zábava

Hotel pořádá pro své hosty každý den animační programy, hosté mají volný vstup a konzumaci alkoholických nápojů místní výroby na diskotéce v „Pueblo Principe“. Z vodních sportů Vám pak bude k dispozici windsurfing, kajak, plachetnice, katamarán, tenis, lekce potápění či minigolf. Milovníci golfu ocení blízkost golfového klubu Punta Cana; Cocotal a necelých 90 minut jízdy se nachází světoznámé hřiště Casa de Campo.

Náš názor

Hotel svými službami a polohou nabízí příjemnou a bezstarostnou dovolenou.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poznámka:

ALL INCLUSIVE: Tematické noci s gastronomií, koktejly a show Společenské večírky s jídlem, nápoji a show koktejl na přivítanou 24hodinová pokojová služba Župany a pantofle Polštářové menu (na vyžádání) Exkluzivní plážový a pool barový servis pro hotelové hosty Organizované hry a aktivity Minibar zahrnuje alkoholické nápoje (denně doplňované) Fotbal, basketbal, volejbal a minigolf míče jsou k dispozici na vyžádání Tělocvična Aerobik, hodiny merengue a jóga Místní daně a tipy Hosté mohou využívat veškerá zařízení a restaurace komplexu (kromě bufetů a zařízení Princip Punta Cana Fantasia Bahia). Neomezené večeře à la carte v našich specializovaných restauracích (nutná rezervace, nutný společenský oděv) Neomezené pití ve všech hotelových barech s velkým výběrem místních nápojů a piva Široký výběr mezinárodních a prémiových nápojů 24 hodin zdarma WI-FI v celém hotelu 1 hodina denně zdarma (v závislosti na dostupnosti a na vyžádání,) pádlování, kajaky, tenis, katamarány k pronájmu, šnorchlování Lekce potápění v bazénu (v závislosti na dostupnosti a na vyžádání, lekce na osobu a pobyt) Nové sportovní nabídky a nabídky pohody (TRx, CrossFit, Zumba, školení HIT, taneční kurzy v merengue a salsa).

Cena zahrnuje:

* leteckou přepravu Praha - Punta Cana - Praha v nejnižší knihovací třídě * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou

Cena nezahrnuje:

* privátní transfer z/na letiště * služby českého delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * vstupní turistickou kartu pro občany ČR a SR, platí se při příletu, 10 USD * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána (všechny výše uvedené služby rádi zajistíme)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena